pondelok 29. júla 2013

Bezúčelová pôžička na čokoľvek

Pôžičky bez udania účelu nájdete v rôznych inštitúciách. Poskytujú ich prevažne nebankové spoločnosti, ale nezaostávajú ani banky.
Výška bezúčelovej pôžicky sa však pohybuje v nižších číslach, preto je vhodné doloženie účelu pôžičky.
Bezúčelová pôžička je vlastne spotrebným úverom, ktorý môžete použiť na čokoľvek, pričom účel použitia prostriedkov nemusíte dokladovať. Na získanie takejto pôžičky je potrebné predložiť iba minimum dokladov a finančné prostriedky sú Vám poukázané priamo na Váš účet.

5 dôvodov prečo si zvoliť bezúčelovú pôžičku:

  • potrebujete len minimum dokladov
  • poskytnú Vám ju aj bez zabezpečenia
  • prostriedky dostanete priamo na Váš účet už do 24 hodín
  • nemusíte dokladovať účel použitia prostriedkov
  • získate istotu rovnakej splátky po celú dobu splácaniaPeniaze z bezúčelovej pôžičky môžete použiť na čokoľvek na čo si len spomeniete – napr. kúpu dovolenky, nábytku, elektroniky, a pod. Nepotrebujete žiadne doklady k preukázaniu účelu. Môžete z nej dokonca vyplatiť aj iné spotrebiteľské úvery alebo aj kreditné karty čo môže byť v niektorých prípadoch celkom výhodné.

Pôžičku splácate rovnakými mesačnými splátkami, počas celej splatnosti úveru. Rodinný rozpočet si tak môžete naplánovať na celú lehotu splatnosti. Splácanie pôžičky bez účelu si zjednodušíte, ak si na svojom účte zriadite inkaso. Nemusíte sledovať konkrétne termíny splatnosti pôžičky, splátku Vám zinkasujú automaticky.

Pre získanie bezúčelovej pôžičky sú potrebné doklady o potvrdení príjmu, občiansky preukaz (vek nad 18 rokov). U nebankových spoločností sú žiadosti spravidla vybavované do niekoľkých hodín. O pôžičku pri nebankovej spoločnosti máte možnosť zažiadať telefonicky, online alebo osobne.

1 komentár: