štvrtok 25. júla 2013

Nebankové pôžičky bez poplatku

Nebankové pôžičky bez poplatku sú určené predovšetkým pre ľudí, ktorí nechcú platiť zbytočné poplatky vopred. Pôžičky bez poplatku sú dobré v tom, že nemusíte platiť žiadne poplatky vopred. V poslednom období sa vyrojilo veľa spoločností, ktoré ponúkajúvýhodné pôžičky, ale s poplatkom vopred. Ich činnosť vyzerá tak, že vyberú od zúfalých ľudí poplatky za pôžičky. Ale nakoniec im aj tak žiadnu pôžičku nedajú! Len z nich vylákajú peniaze vopred za poplatok za vybavenie pôžičky. Preto veľa ľudí hľadá nebankové pôžičky bez poplatku, ktoré si môžu vybaviť od nebankovej spoločnosti.

Nebankové pôžičky bez poplatku - nebankové spoločnosti

Ak vám v banke nechcú z nejakých dôvodov požičať, tak sa môžete obrátiť na nejakú z nebankových spoločností, ktoré poskytujú pôžičky bez poplatku. Na trhu ich je veľa, stačí si vybrať takú spoločnosť, ktorá má v súčastnosti najvýhodnejšie podmienky a môžete si u nej vybaviť aj pôžičku bez poplatku.

V nebankovom sektore nájdete solídne, ale aj nesolídne firmy. Preto si pred vybavením pôžičky dobre preskúmajte celý nebankový sektor.

Nebankové pôžičky bez poplatku - neúčelová pôžička

Nebankové pôžičky bez poplatku sú typickým príkladom pôžičky, ktorá je úplne neúčelová. Peniaze teda môžete použiť na čokoľvek čo práve potrebujete. Peniaze nie sú nijako viazané (napríklad ako úver zo stavebného sporenia, ktorý musí byť použitý na bývanie).

Peniaze môžete použiť na splatenie starších dlhov. Tento systém využívajú predovšetkým ľudia, ktorí majú viac dlhov a chcú to zjednotiť na jeden jediný úver. Zoberú si teda jednu veľkú pôžičku a malé pôžičky poplatia. Zostane im len jeden veľký úver. Je s tým potom aj menej starostí a práce.

Nebankové pôžičky bez poplatku majú hlavne tieto výhody:
  •     Neplatíte žiadny poplatok vopred za vybavenie či zriadenie pôžičky
  •     Nebankové spoločnosti požičajú aj menej bonitným klientom
  •     Pôžičku vybavíte veľmi rýchlo
  •     Peniaze máte rýchlo k dispozícii, už do 24 hodín
Nebankové pôžičky bez poplatku - nevýhody
  •     celková väčšia nákladnosť úveru ako pri banke
  •     vyššie úroky a RPMN

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára