streda 10. júla 2013

Pôžičky do 24 hodín

Pôžičky do 24 hodín sú naozaj rýchle..

Pôžičky do 24 hodín sú vybavované a poskytované naozaj do druhého dňa. Ponúkajú tak banky ako aj nebankové inštitúcie. Expresné vybavenie je na oplátku vykúpené pomerne dosť vysokým úrokom. Pôžičky do 24 hodín si môžete vybaviť buď cez telefón alebo aj cez Internet.


Alternatívny názov pre pôžičky do 24 hodín je spotrebiteľský úver alebo rýchla pôžička. Spotrebiteľský úver býva ponúkaný napr. v obchodoch -  s elektronikou prípadne nábytkom. Ak si však potrebujete kúpiť drahší tovar a nemáte na to dostatok hotovosti, obchodník s Vami spíše tzv. zmluvu o pôžičke, vy potom zaplatíte len časť peňazí (napr. 10 % z ceny tovaru) a zostatok postupne splácate v mesačných splátkach.

rýchlej pôžičky do 24 hodín vám nenahliadajú do bankového registra. Môžu ju teda získať aj ľudia, ktorí v registri už majú záznam. Tak ako u iných typov pôžičiek sa aj pri tejto pôžičke veľmi podrobne oboznámte s podmienkami splácania a výške úrokov a RPSN.

Pôžičky do 24 hodín - výhody

 • vybavenie do druhého dňa (24h)
 • dostupná i bez registra
 • aj na zaplatenie iných pôžičiek
 • peniaze dostanete bez uvedenia účelu pôžičky
 • ručiteľ nie je nutný

Pôžičky do 24 hodín - nevýhody

 • vyšší úrok a poplatky

1 komentár:

 1. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Výměna kdekoli - Váš čas je peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

  OdpovedaťOdstrániť