streda 10. júla 2013

Pôžička pre nezamestnaných


V prípade tohto úveru, sa jedna o pôžičku pre nezamestnaných bez potvrdenia príjmu. Pri tomto type pôžičky sa ručí nehnuteľnosťou ( byt, dom ), automobilom resp. iným hnuteľným majetkom. Suma peňazí poskytnutá pri tejto pôžičke je nízka.
  
Dôvodom je fakt, že nie je možné overiť výšku príjmu. Vybavenie pôžičky pre nezamestnaných je rýchle. Pri tejto pôžičke je vysoké úročenie, je nevyhnutné dôkladne preštudovať podmienky zmluvného vzťahu.  Pôžičky pre nezamestnaných poskytujú nebankové inštitúcie.
 

Zárukou za pôžičku pre nezamestnaných

je dom, automobil, iné hnuteľnosti alebo prípadne i zmenka.
 

Tieto Pôžičky pre nezamestnaných
sú poskytované predovšetkým nezamestnaným ľuďom a potom tiež matkám na materskej dovolenke. Finančné inštitúcie na pôžičky pre nezamestnaných požičiavajú menšie objemy financií - dôvodom je práve nemožnosť overenia výšky príjmu a tiež i ťažké určenie horného stropu požičiavanej čiastky. Pôžičky sú vybavené veľmi rýchlo, nenahliada sa pri nich do registra dlžníkov.


Pôžičky
pre nezamestnaných občanovPôžička pre nezamestnaných je zúročovaná vyššou úrokovou mierou. Doporučuje sa veľmi podrobne sa zoznámiť s celkovými nákladmi na splatenie pôžičky. Preštudujte si aj podmienky zmluvy a na prípadné nejasné body sa spýtajte.

  • poskytuje nebankový sektor
  • veľmi rýchle poskytnutie financií
  • vybavenie cez internet a telefón
  • ručenie domom, automobilom, alebo inými hnuteľnosťami
  • bezúčelové využitie financií
  • vhodné pri potrebe nižšieho objemu peňazí
  • nutné preukázať schopnosť splácať pôžičku

pôžičiek pre nezamestnaných nie je väčšinou pre poskytovateľov dôležité,

na čo budú peniaze použité - môžu to byť peniaze na vianočné darčeky, investície do získania nového zamestnania atď. Ak nie je pôžička pre nezamestnaných ničím zaistená, musí tu byť nejaký významný dôvod, prečo niekto takéto pôžičky poskytuje. Je to samozrejme preto, že ľudia, ktorí takúto pôžičku potrebujú, sú väčšinou v existenciálnych problémoch a podpíšu čokoľvek, aby sa dostali k peniazom.

Tieto pôžičky sú ľahko dosiahnuteľné a ich poskytovatelia za ne vyrubujú vysoké úrokové sadzby, ktoré môžu niekoľkonásobne prevyšovať úroky, ktoré by ste na podobnej pôžičke dostali v banke, čo im samozrejme prináša za cenu väčšieho rizika tiež väčší zisk.

Pôžička pre nezamestnaných je kontrolovaná ich poskytovateľmi veľmi starostlivo. Niekedy môže stačiť iba deň omeškania s platbou a úroky za nesplatenú sumu môžu vyskočiť napríklad aj trojnásobne, čo nezamestnanému dlžníkovi určite na optimizme nepridá. V prípade dlhšieho meškania potom môže dôjsť k podaniu návrhu na začatie exekúcie, preto tento typ pôžičiek odporúčame len ako krajné možnosti. Pokiaľ sa už odhodláte riešiť svoju finančnú situáciu nejakou formou pôžičky pre nezamestnaných, určite si vopred pozrite všetky priložené materiály

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára